«Фундація Течія» передала дітям понад 10 тис. плюшевих іграшок

Діти у різних куточках України отримали плюшевих героїв популярної гри MORTAL KOMBAT. Фігурки найвідоміших персонажів дісталися дітлахам, які постраждали внаслідок вторгнення росії в Україну, дітям-сиротам та дітям з інвалідністю.

«Фундація Течія» передала дітям понад 10 тис. плюшевих іграшок

Всього передали 10 344 іграшки з колекції MORTAL KOMBAT від компанії WP Merchandise! Усі вони були розроблені та виготовлені в Україні за офіційною ліцензією Warner Bros. Тисячі плюшевих Kitana, Raiden, Scorpion, Shao Kahn та Sub-Zero тепер мають нових власників у різних регіонах України.

«Фундація Течія» передала іграшки партнерським благодійним та громадським організаціям, які опікуються дітьми-сиротами, дітьми з родин ВПО та тими, хто втратив батьків на війні. Також їх отримали родини, які виховують дитину з інвалідністю та сім'ям, які перебувають у скрутних життєвих обставинах.

«Ми віримо в силу добра та позитивний вплив, які відіграють іграшки в житті дітей. Сподіваємося, вони додадуть радості дітям та емоційно допоможуть маленьким героям, яким, на жаль, довелося зіштовхнутися з труднощами», – зазначила голова правління ГО «Фундація Течія» Юна Чейс.

Усі іграшки, які передала «Фундація Течія», є абсолютно безпечними, екологічними і відповідають європейським сертифікатам якості. Вони стануть не тільки елементом розваги, але за словами психологів, допомагатимуть розвивати уяву, стимулюватимуть дітей до активних інтерактивних дій, що сприяє розвитку різних аспектів особистості.

Нижче подаємо список організацій, які отримали іграшки:

  1. Благодійна організація «БФ «Нових змін
  2. Бучанський ліцей №5
  3. Релігійна організація «Релігійне управління монастирів Салезанського згромадження Східного обряду в Україні Української Греко-Католицької Церкви»
  4. Громадська організація «Інтегрум»
  5. Благодійна організація «МБФ «Центр соціальних проєктів майбутнього»
  6. Благодійна організація «Київське обласне відділення «БФ «СОС Дитяче містечко»
  7. Благодійна організація «БФ «Карітас-Київ»
  8. Благодійна організація «БФ «РОДИНА-Україна»

Нагадаємо, у лютому «Фундація Течія» передала дітям з Київської області, які постраждали внаслідок війни, ліцензійного плюшевого Пса Патрона. Іграшку розробила і пошила українська компанія WP Merchandise!, що входить до холдингу TECHIIA.

ua en