Команда

founder photo

Юрій Лазебніков

Managing Partner

Юрій заснував свій перший бізнес-проект в 2003 році в галузі кіберспорту. В 2004 році організація кіберспортивних ліг набирала обертів, і в 2006 році Юрій спільно із бізнес-партнером Олегом Кротом заснували компанію WePlay! Esports. Партнери розпочали благодійну діяльність з початку заснування бізнесу. Спочатку допомагали як приватні особи, а із створенням холдингу TECHIIA благодійність перейшла на новий рівень – рівень системною роботи в рамках діяльності Фундації Течія.

founder photo

Олег Крот

Managing Partner

Олег розпочав підприємницьку діяльність у 2002 році, організувавши кіберспортивні змагання в своєму комп'ютерному клубі. З часом захоплення іграми переросло в бізнес, а в 2006 році Олег спільно із бізнес-партнером Юрієм Лазебніковим заснував компанію WePlay! Esports. Сьогодні кілька бізнесів партнерів об'єднано в холдинг TECHIIA. Олег почав займатись благодійністю з початком становлення бізнесу, і спочатку це була допомога ліками людям, що їх потребували. Пізніше почав допомагати лікарням, обладнуючи їх сучасною технікою. Заснування Фундації Течія стало логічним кроком на шляху до систематизації благодійних проектів холдингу TECHIIA.

founder photo

Олег Гуменюк

Директор

Експерт з управління проектами та формування команд.

Має понад 13 років управлінського досвіду. Керував проектами з побудови ІТ-інфраструктур у державних та бізнес-установах. Здобув сертифікат Project Management Professional (PMP) Міжнародного інституту керування проектами (PMI). На посаді СЕО очолює кіберспортивну групу компаній WePlay Holding. Під його управлінням проєкт «Одужуй швидше!» від «Фундації Течія» став переможцем конкурсу «Партнерство заради сталого розвитку-2021» від Глобального договору ООН в Україні.

founder photo

Ольга Булигіна-Лазебнікова

Charity Networking Officer

Експертка з просування благодійних та бізнес-проєктів холдингу TECHIIA. Фокус – інфлюенс-маркетинг, робота з лідерами думок. Живе та працює в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Окрім популяризації благодійних проєктів «Фундації Течія» в США та Україні, спільно з СЕО компанії TECHIIA MOTORSPORTS Іваном Агапчевим розвиває каршеринговий бізнес в США. Має досвід організації івентів, залучає до подій холдингу TECHIIA відомих спікерів і експертів. До 2019 року обіймала посаду SMM Lead у кіберспортивній компанії WePlay Esports.

founder photo

Маріанна Коніна

Chief Public Engagement Officer

Експерт з маркетингу та комунікацій з різними групами впливу – органами влади, медіа, асоціаціями. Має понад 15 років досвіду в компаніях різних напрямків, переважно – IT, медіа та телекомунікації. Маріанна викладала у Міжнародному інституті менеджменту (MIM Kyiv). Входить до ТОП-25 найкращих PR-фахівців України у 2021 році за версією видання Marketing Media Review.

founder photo

Андрій Тимченко

Волонтер

З часу воєнного вторгнення РФ в Україну, є волонтером «Фундація Течія» і організовує процеси взаємодії між виробниками, транспортними компаніями і українцями у питаннях забезпечення гуманітарною допомогою. Паралельно працює фінансовим директором Culver Aviation — компанії, яка надає сервіси аналітики поверхні землі на основі даних, зібраних безпілотниками SKIF власної розробки.

founder photo

Максим Бобраніцкий

Волонтер

З моменту воєнного вторгнення РФ в Україну, є волонтером «Фундація Течія» і організовує процеси взаємодії між виробниками, транспортними компаніями і українцями у питаннях забезпечення гуманітарною допомогою. В холдингу TECHIIA займається позиціюванням й стратегічними задачами на міжнародній арені. Має 10-річний досвід у налаштуванні внутрішніх і зовнішніх процесів компаній та побудові ефективної взаємодії на кожному з бізнес-етапів: від стартапу до запуску компанії як повноцінного бізнесу.

founder photo

Олександр Давиденко

Волонтер

З моменту воєнного вторгнення РФ в Україну став волонтером ГО «Фундація Течія», відповідає за взаємодію з органами влади. Експерт із розвитку нових напрямків бізнесу в холдингу TECHIIA.

founder photo

Станіслав Рибачук

Волонтер

З моменту воєнного вторгнення РФ в Україну, є волонтером «Фундація Течія“. Станіслав зосереджений на ініціативах зі збору коштів за межами України, переважно в США, для закупівлі та доставки необхідних товарів як цивільному населенню, так і військовослужбовцям у прифронтових регіонах України. Експерт з цифрового маркетингу та розвитку мобільних продуктів в HTTPOOL, найбільшому глобальному партнері основних медіа-платформ

ua en