Про нас

Громадська організація «ФУНДАЦІЯ ТЕЧІЯ»

Про нас

 

«Фундація Течія» – громадська організація міжнародного холдингу TECHIIA. З 2019 року ми втілюємо в Україні масштабні соціальні та благодійні ініціативи. Наші проєкти приносять користь тисячам людей у короткій та довгостроковій перспективі.

 

Напрями роботи

 

Один з головних напрямів Фундації – проєкти у сфері охорони здоровʼя. Протягом 4 років ми виділили понад 17 млн грн на те, щоб українська медицина ставала сучасною. Оснащуємо новітнім обладнанням лікарні в регіонах України та фінансуємо унікальний центр реабілітації для дітей з онкологічними діагнозами. Також допомагаємо розвивати STEM освіту в Україні.

 

Реакція на вторгнення РФ

 

24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення РФ в Україну розмежувало життя в Україні на до і після. Змінилися і ми. Паралельно допомозі системі охорони здоровʼя ми відкрили напрям «Підтримка свободи України». Мобілізуємо фінанси, час і людей по всьому світу, щоб забезпечувати гуманітарною допомогою захисників України та жертв війни.

 

Принципи роботи

 

Усі проєкти робимо під ключ. Працюємо з виробниками та постачальниками напряму, налагоджуємо логістику, щоб оптимізувати витрати та ефективно використати кожну гривню нашого фонду.

Запрошуємо долучитися до «Фундації Течія» – разом ми зробимо потік позитивних змін надпотужним!

 

Частина холдингу TECHIIA

 

«Фундація Течія» – частина міжнародного холдингу TECHIIA, який обʼєднує понад 10 технологічних компаній та 1000 експертів. Офіси холдингу працюють в США, Україні та Кіпрі, а продукти та сервіси компаній TECHIIA використовують 6,5+ млн користувачів у 60+ країнах світу.

Індустрії компаній TECHIIA: інвестиції, ІТ-продукти, ІТ-сервіс, кіберспорт, виробництво БПЛА, моніторинг земної поверхні, каршеринг, дистрибуція, ліцензійний мерч. 

Через «Фундацію Течія» холдинг TECHIIA реалізовує чотири Цілі сталого розвитку:

▪️ Ціль 3. Міцне здоров'я

▪️ Ціль 4. Якісна освіта

▪️ Ціль 8. Гідна праця та економічний розвиток

▪️ Ціль 16. Мир та справедливість

За результатами проєктів «Фундації Течія» холдинг TECHIIA включили до двох рейтингів лідерів сталого розвитку в Україні. А проєкт «Одужуй швидше!» приніс холдингу перемогу в конкурсі «Партнерство заради сталого розвитку-2021» від Мережі Глобального договору ООН в Україні.

 

Наші партнери

Допомогти
ua en