«Фундація Течія» передала безпілотники FlyEye захисникам України

Два безпілотні літальні апарати FlyEye 3.0 вартістю $1.13 млн (33 млн грн) вже у руках захисників України. Зараз екіпаж тренується працювати з новим комплексом.

FlyEye 3.0 – безпілотний авіаційний комплекс, який розробили у компанії Flytronic. Дрон може розвивати швидкість до 120 км/год та перебувати у повітрі до 2,5 годин.

«Група операторів БПЛА, яка отримала FlyEye, кілька тижнів жила думками про нього. Це мінірозвідувальний комплекс, який дозволяє працювати і вдень, і вночі на дистанціях понад 50 км. Це дуже цінне підсилення захисників України від «Фундації Течія» та її засновника Олега Крота», – коментує Олександр Карпюк, також відомий як Serg Marco, учасник «волонтерського десанту» Міністерства оборони України.

Це вже третя поставка розвідувальної техніки від «Фундації Течія» з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Загалом організації придбала та передала в гарячі точки України гуманітарної допомоги на суму близько $7,9 млн (231 млн грн). Крім безпілотників, це броньовані засоби захисту, тактичний одяг та спорядження, генератори, засоби звʼязку та їжа.

Наша команда продовжує збирати та забезпечувати потреби захисників України та жертв війни. Кожен, хто хоче нам допомогти – може переказати кошти за посиланням. Ліміт одного переказу — 149 999 грн (4500 EUR), обмежень кількості платежів немає.

ua en