Центр інклюзії «Єва» знову приймає відвідувачів

Дитячий Центр інклюзії та корекції «Єва» у Петропавлівській-Борщагівці вперше після початку повномасштабної війни відкриває двері для пацієнтів. Тут продовжують надавати безкоштовні реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю та після онкологічних операцій.

Центр інклюзії «Єва» знову приймає відвідувачів

У «Єві» в мальовничому передмісті Києва посеред соснового лісу з дітьми працюють кваліфіковані фахівці: реабілітологи, психологи, нейрокорекційні психологи, дефлектологи, арт-терапевти, масажисти та кінезіотерапевти.

На курс реабілітації тривалістю три місяці центр набирає 40 дітей. Тут працюють з діагнозами ДЦП, аутизм, синдроми Дауна, Ретта та Вільямса, порушення нервової системи, дизартрія, алалія, множинні вади розвитку, вади серця, слуху, зору та порушення опорно-рухового апарату. А також займаються реабілітацією після онкологічних операцій або тих, хто перебуває на лікуванні (якщо реабілітацію рекомендує лікуючий лікар).

Світлана Єжова, директорка Центру «Єва»:

«Сподіваємося, що це була перша і остання довга перерва в роботі нашого центру. Після трьох місяців тиші, в кабінетах, басейні та на подвірʼї – знову діти. І ми будемо раді прийняти нових відвідувачів, тому очікуємо на запис».

Перших пацієнтів Центр інклюзії та корекції «Єва» прийняв у березі 2021 року, з цього часу безкоштовні реабілітаційні послуги отримали понад 300 дітей. Фінансує діяльність центру «Фундація Течія» – громадська організація холдингу TECHIIA.

Попередній запис на безкоштовний курс реабілітації за посиланням. Детальніше про програми та послуги «Єви» можна дізнатися за телефоном: +380 67 521 7992.

ua en