Тероборонці Харкова отримали «швидку» від ІТ-спільноти

Перший з двох автомобілів швидкої допомоги, кошти на які збирали Асоціація IT Ukraine, Харківський ІТ кластер та «Фундація Течія», уже допомагає рятувати життя на Харківщині.

Швидкі для захисників України від Фундації Течія

122 окремий батальйон Територіальної Оборони Харкова отримав «швидку», яку придбали за кошти української ІТ-спільноти. У травні вдалося зібрати $20 тис. внесків, які витратили на купівлю двох автомобілів. Перший автомобіль Renault після проходження сервісного обслуговування уже виконує свою місію, другий – в дорозі.

«Ця машина — нагальна потреба, тому дуже вдячний саме за спеціалізований автомобіль. Досвід показав, що для того, щоб витягнути поранених з передової, потрібна машина, яка призначена для цього. Раніше ми використовували звичайні мікроавтобуси, де людині й так не солодко через численні поранення, так і сам автомобіль не створений для того, щоб безпечно перевозити поранену особу, бо його постійно хитає. Зараз у новій швидкій ми зможемо надавати першу медичну допомогу, щоб принаймні стабілізувати стан людини й довезти її живою до лікарні. Найперше мова йде про людей із зон бойових дій», – зазначив Анатолій, штаб-сержант групи планування 122 окремого  батальйону 113 бригади ТРО Харкова.

Швидкі для захисників України від Фундації Течія
«Швидкі» для захисників України від «Фундації Течія»

Асоціація IT UkraineХарківський ІТ кластер та ГО «Фундація Течія» дякують усім, хто долучився до збору коштів та зробив свій внесок у збереження життя жителів Харківщини.

Нагадаємо, у березні 2022 року ГО «Фундація Течія» та Асоціація IT Ukraine підписали меморандум про співпрацю з метою подолання гуманітарних та економічних наслідків війни, яку Російська Федерація розв’язала на території України. Від початку повномастабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала для захисників України необхідних речей на понад 620 млн грн.

ua en