«Потрібно обʼєднатися і припинити війну», – Бредлі Росс

Голлівудський агент Бредлі Росс закликав людей з усього світу обʼєднатися і зробити все можливе, щоб припинити війну в Україні і більше не допустити таких жорстоких подій у світі. Про це Росс заявив у відеозверненні в рамках ініціативи #StandwithUkraine.

«Потрібно обʼєднатися і припинити війну», – Бредлі Росс

«У мене розбите серце через події в Україні. Сумно бачити, як політичні амбіції та потяг до влади розвʼязують жах і жорстокість», – наголосив Бредлі Росс у відеозверненні, записаному на WePlay Esports Arena L.A. на запрошення «Фундації Течія».

І додав, що люди в цілому світі, не можуть ігнорувати жах і знищення людей, які в Україну принесли російські війська.

«Думаю, потрібно обʼєднатися і зробити так, щоб це припинилося і більше ніколи не повторилося. Це має бути в думках, молитвах і діях кожного», – сказав Росс.

Нагадаємо, на запрошення «Фундації Течія» в межах ініціативи #StandwithUkraine відео в підтримку України записали модель та письменниця Мей Маск, режисер Роланд Еммеріх, посол Бельгії в США Гунтер Слеуваген, власник каршерингового бізнесу Іван Агапчев, інфлюенсерка Анна Шерман та інші відомі підприємці та лідери думок.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала та відправила захисникам України та жертвам війни гуманітарної допомоги на понад $21 млн (620 млн грн). Це броньовані засоби захисту, генератори, дрони, тактичний одяг, спорядження та харчування для жителів Києва і передмість. 

ua en