Військовий Юрій отримав біонічний протез руки

Український військовий Юрій отримав сучасний протез, завдяки якому повернувся до роботи і зараз працює за комп’ютером та займається адміністративною діяльністю.

З початком повномасштабного вторгнення рф Юрій, як і тисячі українців, не залишився осторонь та долучився до лав Збройних Сил України. З перших днів він вже перебував на передовій, виконував бойові завдання та разом із побратимами тримав оборону країни.

Службу ніс на Донеччині, зокрема в районі Авдіївки та села Тоненьке. Саме там, під час потужного мінометного обстрілу російських військ, він отримав важке поранення.

«Зайшли на позицію, почався дуже сильний обстріл 120-мм мінами. Одна з них вибухнула зовсім поруч – і ось так все сталося», – пригадує Юрій.

Поранення виявилося серйозним – лікарям довелося провести кілька операцій, а згодом – ампутувати кінцівку. Попереду на військового чекало тривале лікування та складний процес адаптації. Перший механічний протез Юрій отримав у Львові, в реабілітаційному центрі «Галичина». Лікування затягнулося майже на 10 місяців через необхідність проведення кількох додаткових операцій.

«Кожна нова операція відкидала реабілітацію ще на місяць, а значить – і протезування переносилося», – розповідає військовий.

Ми взяли на себе фінансування виготовлення сучасного протезу, що значно покращив мобільність Юрія і дав змогу повернутися до активного життя.

«Фінансово самостійно потягнути таку суму – нереально. Але «Течія» зробила все можливе, щоб я отримав якісний протез», – з вдячністю розповідає боєць.

Процес протезування відбувався у Києві – в спеціалізованому центрі на Хрещатику. Лікарі оперативно виготовили та налаштували протез, навчили користуватися ним.

«Все зробили швидко і професійно. Увесь процес зайняв близько тижня», – додає Юрій.

«Завдяки цій підтримці багато наших побратимів змогли знову ходити, працювати, займатися спортом і навіть брати участь в «Іграх нескорених». Життя не зупиняється», – наголошує Юрій.

А ми продовжуємо свою роботу, підтримуючи українських воїнів для якнайшвидшого відновлення після бойових поранень.

ua en