У 2022 році «Фундація Течія» оновила медобладнання в 9 лікарнях України

Протягом року дитячі та дорослі лікарні різних спеціалізацій у семи містах України отримали нове сучасне медичне обладнання та розхідні матеріали вартістю понад 6,5 млн грн.

У 2022 році 9 лікарень отримали нове обладнання від «Фундації Течія»

Модернізація лікарень – основна мета проєкту «Одужуй швидше!», який ГО «Фундація Течія» реалізовує 4 роки поспіль. Цьогоріч нове обладнання та розхідники отримали 9 медзакладів у семи містах: Вінниця, Камʼянське, Київ, Кропивницький, Львів, Тернопіль, Черкаси.

Олег Крот, директор «Фундації Течія» та керівний партнер холдингу TECHIIA
Олег Крот, директор «Фундації Течія» та керівний партнер холдингу TECHIIA:

«Попри війну ми продовжили модернізовувати українські лікарні. В 2023-му ми також будемо допомагати озброювати лікарів найсучаснішим обладнанням, адже їх вміння і талант з передовими технологіями конвертуються у тисячі врятованих життів щороку».

Арсенал медиків поповнився електрохірургічними апаратами, багатофункційними операційними столами, хірургічними світильниками, медичними каталками, перфоратором черепа, стерилізаційним обладнанням та наборами розхідних матеріалів.

«Нові електрохірургічні апарати дозволяють проводити операції будь-якої складності на спинному та головному мозку без ризику травматизації нервових структур. Для лікарні це важливий крок вперед у якості виконання хірургічного втручання та відновлення пацієнтів після операції», – пояснює Сергій Самохвал, т.в.о. завідувача нейрохірургічним відділенням Черкаської обласної лікарні, яка отримала від Фундації 2 електрохірургічних апарати, 2 операційних та 5 оглядових світильників.

За 4 роки реалізації проєкту «Одужуй швидше!» вдалося частково оновити обладнання в 19 медзакладах у 14 містах України. Вартість модернізації – майже 27 млн грн. За даними лікарів, це обладнання уже допомогло провести понад 8,5 тисяч операцій та більше 84 тисяч лабораторних досліджень. І продовжить працювати ще не один рік.

ua en