«Підтримайте українських художників!» – Алекс Щебет звернувся до світової арт-спільноти

Американський фотохудожник закликав світ підтримати митців з України.

Американський фотохудожник закликав світ підтримати митців з України.

Алекс Щебет – фотограф з Каліфорнії, який працює у жанрі арт-фотографії. Він співпрацював з Vogue, National Geographics, ​а ​його роботи є в багатьох приватних колекціях – від Лос-Анджелесу до Тбілісі.

«Я не політичний експерт, але розумію, наскільки гіперчутливими є творчі люди. Зокрема, люди, яких зачепила ця війна. Під час безсонних ночей я думав, як я можу допомогти у цій ситуації. Найближчим часом ми з друзями відкриємо художню галерею, де представимо роботи молодих українських митців», – розповів Алекс Щебет у відеозверненні, записаному на запрошення «Фундації Течія» в рамках ініціативи #StandwithUkraine.

Фотограф закликав мистецьку спільноту взяти приклад з його ініціативи.

«Рано чи пізно кожен конфлікт завершиться, і люди будуватимуть новий світ. Художники – велика частина цього процесу. Зараз вони потребують вашої підтримки. Якщо ви арт-дилер, власник галереї або приватний колекціонер, будь ласка, підтримайте українських митців!»

Нагадаємо, на WePlay Esports Arena L.A. на запрошення «Фундації Течія» в межах ініціативи #StandwithUkraine відео в підтримку України записали модель та письменниця Мей Маск, режисер Роланд Еммеріх, посол Бельгії в США Гунтер Слеуваген, власник каршерингового бізнесу Іван Агапчев та інші відомі підприємці та лідери думок.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала та відправила захисникам України та жертвам війни гуманітарної допомоги на понад $21 млн (620 млн грн). Це броньовані засоби захисту, генератори, дрони, тактичний одяг, спорядження та харчування для жителів Києва і передмість.

Підтримати «Фундацію Течія» можна за посиланням.

ua en