«Фундація Течія» придбала понад 13 тисяч хімічних грілок для військових

З їх допомогою військові можуть зігрівати кінцівки під час холодів. Вартість покупки – майже 900 тис. грн.

Індивідуальні компактні грілки від компанії Thermopad допомагають зігріти ступні та долоні під час морозів. Вони активізуються при контакті з повітрям і здатні генерувати тепло від 8 до 12 години. Грілки тонкі, легкі і не відчутні як в черевиках, так і в рукавицях, тому не створюють жодного дискомфорту військовим.

«Фундація Течія» придбала понад 13 тисяч грілок різних розмірів. Перші три тисячі закупили ще влітку і роздали військовим з настанням перших холодів. Наступні 3600 грілок-устілок і 540 грілок для рук наразі розподіляють згідно запитів військових. А ще 6000 штук найближчими днями доставлять з Німеччини в Україну. Загальна вартість грілок – майже 900 тис. грн.

«Українські воїни отримують багато техніки та різних засобів від волонтерів і держави. Серед них ми передаємо і грілки — дрібниці, але насправді не такі вже й дрібниці, особливо якщо мова, наприклад, про управління БпЛА чи розвідоперацію в мороз», – коментує Олег Крот, директор «Фундації Течія» та керівний партнер холдингу TECHIIA.

partner logo

Нагадаємо, нещодавно «Фундація Течія» передала Силам оборони України 1000 фільтрів для води, 20 генераторів, 7 дронів та 30 автомобілів. З лютого 2022 року сума допомоги від організації перетнула позначку $21,5 млн. Окремий внесок зробив Олег Крот особисто — майже $40 млн перетворено на захист і корисні речі для воїнів. Через військову таємницю подробиці цих закупівель не розголошуються.

ua en