Дитяча лікарня в Кропивницькому отримала витратні матеріали від «Фундації Течія»

Наприкінці 2022-го лікарня отримала шунти та резервуари вартістю 161,5 тис. грн. Їх будуть використовувати при нейрохірургічних операціях.

Дитяча лікарня в Кропивницькому отримала витратні матеріали від «Фундації Течія»

КПН «Обласна клінічна лікарня» у місті Кропивницький – перша лікарня, з якою в рамках проєкту «Одужуй швидше!» Фундація розпочала співпрацю ще у 2019 році. За цей час лікарня отримала ультразвуковий апарат, апарат ШВЛ, бронхофіброскоп та інше необхідне обладнання.

Нещодавно лікарня отримала чергову партію розхідних матеріалів. Ці медичні вироби вкрай необхідні для лікування дітей з гідроцефалією та нейроонкологічною патологією, але їх немає в Національному переліку основних лікарських засобів. Тобто батьки пацієнтів повинні купувати їх власним коштом.

«Фундація Течія» закрила потребу лікарні у цих засобах, тож відтепер лікарня надаватиме пацієнтам лікворошунтуючі системи, вентрикулярні резервуари та інших витратні матеріали безкоштовно.

«Черговий  раз хочеться подякувати нашим спонсорам – «Фундації Течія» та благодійному фонду «Янгол життя», які не залишають без допомоги тих, хто потребує її як в часу мирі, так і в часи війни. Завдяки підтримці цих організацій ми можемо надавати ще більше послуг абсолютно безкоштовно», – наголосив дитячий нейрохірург Олександр Пизін.

Загалом у 2022 році нове обладнання та розхідники від «Фундації Течія» отримали 9 медзакладів у семи містах: Вінниця, Камʼянське, Київ, Кропивницький, Львів, Тернопіль, Черкаси. Вартість модернізації – понад 6,5 млн грн.

ua en