Безкоштовне протезування: «Фундація Течія» та «Без обмежень» підписали Меморандум

ГО «Фундація Течія» і Центр протезування «Без обмежень» підписали Меморандум щодо спільного протезування українців, які втратили кінцівки внаслідок війни.

Безкоштовне протезування: «Фундація Течія» та «Без обмежень» підписали Меморандум

За даними Міністерства охорони здоровʼя України, лише у перші три місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну понад тисяча українців втратили кінцівки. І ця цифра, на жаль, постійно буде зростати.

Громадська організація «Фундація Течія» і Центр протезування, ортезування та реабілітації «Без обмежень» разом будуть допомагати українцям, які втратили кінцівки внаслідок війни. «Без обмежень» виготовлятиме протезно-ортопедичні вироби, надаватиме послуги з їх встановлення та супровід під час користування. «Фундація Течія» покриватиме витрати пацієнтів, які не підпадають під державні програми фінансування, або потребують особливих умов.

Олег Крот, директор ГО «Фундація Течія»:

«З початку повномасштабної війни ми допомагаємо Силам оборони здобути перемогу України. Але крім боротьби на військовому фронті, є ще одна – боротьба за повноцінне життя людей, які постраждали від війни. Це новий напрям роботи «Фундація Течія», а наш перший партнер – Центр протезування «Без обмежень». У них багаторічний досвід у цій сфері, власне виробництво та мережа закладів по всій країні. Тому попереду у нас – чимало важливої спільної роботи». 

Андрій Овчаренко, директор Центру «Без обмежень»:

«Повномасштабна війна, на привеликий жаль, збільшила потребу в протезуванні в рази. Зараз працює ряд державних програм безкоштовного забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації, але існують ймовірні виключення з випадків, які гальмують вчасне та швидке забезпечення протезно-ортопедичними виробами, наприклад, втрата документів. З підтримкою «Фундації Течія» ми зможемо закривати потреби таких пацієнтів у протезуванні та повноцінно інтегрувати особу назад у суспільство».

Щоб претендувати на участь у проєкті, пацієнти насамперед повинні прийти на консультацію у будь-який центр з мережі «Без обмежень». Після рекомендацій лікарів, «Фундація Течія» розглядатиме заявку на фінансування.

ua en