Підтримувати українців та окремі галузі економіки — ГО «Фундація Течія» та Асоціація «IT Ukraine» підписали меморандум про співпрацю

Асоціація «IT Ukraine» та ГО «Фундація «Течія» (входить до міжнародного холдингу TECHIIA) уклали меморандум про співпрацю. Організації обʼєдналися з метою подолання гуманітарних та економічних наслідків війни, яку Російська Федерація розвʼязала на території України.

Цінністю кожного з партнерів є свобода та територіальна цілісність України, право на життя, безпеку та розвиток людини. Тому сторони кожна окремо докладає всіх зусиль, щоб у надскладній ситуації надати допомогу всім, хто її потребує.

Разом організації планують допомагати українським громадянами та окремим галузям економіки, які постраждали від війни.

Директорка із комунікацій «Фундація Течія» Маріанна Коніна
Директорка із комунікацій «Фундація Течія» Маріанна Коніна

Вміння обʼєднуватися і разом працювати ефективно — це те, що допомагає українцям ставати сильнішими і долати будь-яку кризу. Разом з Асоціацією «IT Ukraine» холдинг TECHIIA реалізував чимало важливих проєктів до війни. І ми знову об’єднуємо зусилля, щоб стати ще кориснішими для країни, яка дала можливість кожному з нас реалізувати свої бізнес проєкти, — коментує підписання Директорка із комунікацій «Фундація Течія» Маріанна Коніна.

Костянтин Васюк, виконавчий директор асоціації IT Ukraine
Костянтин Васюк, виконавчий директор асоціації IT Ukraine

ІТ спільнота завжди серед перших, хто включається у найважливіші для країни процеси. Сьогодні наша задача — подбати про життя України, тому ми захищаємо державу як із зброєю, так і в тилу: на кібер та гуманітарному фронті. Ми обрали «Фундацію Течія» своїм партнером, бо разом зможемо швидко надавати допомогу тим, хто потребує цього найбільше, — наголосив виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк.

Довідка:

TECHIIA — міжнародна диверсифікована холдингова компанія, яка об’єднує компанії різних напрямів: ІТ-продукти, ІТ-сервіс, венчурна студія, виробництво та дистрибуція кіберспортивного мерчу й аксесуарів, будівництво інфраструктурних об’єктів тощо. Громадська організація «Фундація Течія» є частиною холдину, до війни 2022 року займалась вирішенням проблем дитячої онкології і проектами в галузі освіти. З 24 лютого відкрила новий напрям «Підтримка свободи України», в рамках якого надає гуманітарну допомогу українцям.

«ІТ Ukraine» — це найбільша спільнота ІТ-компаній, на які разом припадає 50% усіх експортних надходжень ІТ-індустрії в Україні та об’єднує 27% українських ІТ-фахівців. Асоціація об’єднує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку ІТ-індустрії в Україні. Разом з компаніями-учасницями, ІТ-кластерами та партнерами захищає інтереси бізнесу та просуває бренд України як провідної технологічної нації.

ua en