«Фундація Течія» долучилась до всесвітнього руху #StandwithUkraine

ГО “Фундація Течія”, яка є частиною холдингу TECHIIA, задіяла WePlay Arena Los Angeles, як майданчик для публічних людей із світу бізнесу, політики та розваг, які прагнуть висловити підтримку Україні у протистоянні російським загарбникам і долучається до всесвітньої ініціативи #StandwithUkraine.

«Фундація Течія» долучилась до всесвітнього руху #StandwithUkraine

partner logo

«Ми мобілізуємо всі ресурси холдингу TECHIIA, аби максимально допомогти Україні й українцям. Через ГО «Фундація Течія» з перших днів війни закуповуємо гуманітарну допомогу. Сьогодні ми анонсуємо проєкт #StandwithUkraine разом із WePlay Esports та залученням кіберспортивної арени в Лос-Анджелесі, яка перетворилася на міжнародний майданчик для вияву підтримки свободи України», — розповідає Маріанна Коніна, Chief Public Engagement TECHIIA Holding.

На WePlay Esports Arena L.A (яка є частиною WePlay Esports) в США вже записано перші відео, серед яких звернення автора, дієтолога, спікера і моделі Мей Маск, підприємниці Анни Шерман, Генерального консула Бельгії в Лос-Анжелесі Ґюнтера Слеувагена, керівного партнера Wealth and Investment Management Хатема Діаба, IТ-підприємця Андрія Комаровського.

«В США дуже відчувається підтримка України — в новинах, у соцмережах, у розмовах. Ми прагнемо, щоб ці теплі слова, ці дружні відчуття стали ближчими українцям. Тому ми запрошуємо видатних громадських діячів, політиків і бізнесменів висловити мільйонам українців свою підтримку, підтримали свободу України. Наша арена отримала жовто-блакитний колір — ми збираємо підтримку людей, які готові стояти разом з Україною в боротьбі за свободу та захист світу від російської агресії», – коментує Ольга Булигіна-Лазебнікова, Charity Networking Officer ГО «Фундація Течія».

Долучитись до підтримки України можна за посиланням.

ua en