«Українці неймовірно сміливі. Саме це робить їх сильними», – Мей Маск

Модель, письменниця, дієтологиня та спікерка Мей Маск підтримала Україну. Під час інтервʼю «Фундації Течія» вона запевнила, що невдовзі країна стане ще більш успішною.

«Українці неймовірно сміливі. Саме це робить їх сильними», – Мей Маск

На розмову, яка була записана на Weplay Esports Arena L.А. у Лос-Анджелесі, Мей Маск прийшла у традиційній вишиванці українського етно-бренду.

«Я вірю, що у майбутньому ми разом зможемо зробити Україну ще кращою. Там живуть дивовижні люди. На жаль, їм зараз доводиться проходити через усі ці страждання та жахи війни», – сказала Мей Маск під час інтерв’ю. 

Україна – не чужа для Маск країна. За останні роки вона вже двічі відвідувала Україну, і планувала зробити це ще раз у квітні, однак, через війну подорож довелось скасувати.

«Українці неймовірно сміливі – чоловіки, жінки. Вони не здаються, і саме це робить їх такими сильними. Я дуже вдячна за можливість виказати їм свою підтримку», – наголосила Маск.

Нагадаємо, на запрошення «Фундації Течія» в межах ініціативи #StandwithUkraine на WePlay Esports Arena L.A. відео в підтримку України записали режисер Роланд Еммеріх, ІТ-підприємець Андрій Комаровський, посол Бельгії в США Гунтер Слеуваген, власник каршерингового бізнесу Іван Агапчев, інфлюенсерка Анна Шерман та інші відомі підприємці та лідери думок.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала та відправила захисникам України і жертвам війни гуманітарної допомоги на понад 231 млн грн ($7,9 млн). Це броньовані засоби захисту, генератори, дрони, тактичний одяг, спорядження та харчування для жителів Києва і передмість. Підтримати «Фундацію Течія» можна за посиланням.

ua en