«Фундація Течія» придбала 10 ноутбуків для штабів ЗСУ

Керівні пункти Збройних Сил України отримали 10 ноутбуків Getac S410, які розраховані на максимальну мобільність та роботу в польових умовах. Вартість покупки – 260 тис. грн.

«Фундація Течія» придбала 10 ноутбуків для штабів ЗСУ

Ноутбук Getac S410 обладнаний дисплеєм підвищеної яскравості, а корпус захищений від зовнішніх впливів за стандартом IP53. Усі інтерфейси герметичні, SSD-диск протиударний, корпус без проблем витримує падіння з висоти 90 см. Клавіатура не боїться потрапляння води, а сенсорний екран реагує на дотик навіть у рукавичках.  Це дозволяє використовувати ноутбук в польових умовах, без остраху поломки через зовнішні чинники.

Сучасні системи захисту оберігають дані на ноутбуці та перешкоджають несанкціонованому доступу до девайсу, а процесор та забезпечує високу швидкість обробки інформації.

Нагадаємо, «Фундація Течія» придбала гуманітарної допомоги для захисників України та жертв війни на суму понад $7,9 млн (більш ніж 231 млн грн). Окрім ноутбуків, це броньовані засоби захисту, розвідувальна техніка, засоби звʼязку, генератори, тактичний одяг та спорядження.

ua en