«Фундацію Течія» внесли до каталогу верифікованих фондів допомоги України

Портал Ukraine Helpers долучив ГО «Фундація Течія» до переліку підтверджених фондів, які збирають пожертви для України під час війни, яку розпочала Російська Федерація.

«Фундацію Течія» внесли до каталогу верифікованих фондів допомоги України

Ukraine Helpers – інформаційний портал підтверджених центрів збору гуманітарної допомоги та пожертв для підтримки Україні під час війни Росії проти України. Портал надає інформацію та звʼязує охочих допомогти Україні зі верифікованими організаціями, а також має базу надійних складів у країнах Європи та США.

Директор з комунікацій ГО «Фундація Течія» Маріанна Коніна
Директор з комунікацій ГО «Фундація Течія» Маріанна Коніна

Наша Фундація працює уже чотири роки – допомагає дітям, які борються з онкололією та модернізує українські лікарні. Після 24 лютого ми активізували новий напрямок, мобілізували максимум ресурсів, щоб допомагати виборювати свободу України. Ми реальними діями доводимо свою ефективність, а верифікація від Ukraine Helpers – це ще один доказ цього. Дякуємо порталу за визнання!, – коментує директор з комунікацій ГО «Фундація Течія» Маріанна Коніна.

Разом з «Фундацією Течія» у каталозі Ukraine Helpers є фонди «Повернись живим», Армія  SOS, Eleos Ukraine, Voices of Children, офіційні рахунки НБУ та інші ініціативи. 

Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну засновники «Фундація Течія» Олег Крот та Юрій Лазебніков запустили проєкт «Підтримка свободи України». В рамках проєкту команда збирає запити захисників України, напряму домовляється з виробниками та постачальниками у всьому світі та організовує доставку в гарячі точки. 

Станом на 4 квітня «Фундація Течія» придбала гуманітарної допомоги для захисників України на $7.9 млн (понад 231 млн грн): це броньовані засоби захисту, розвідувальна техніка, засоби звʼязку, генератори, тактичний одяг та спорядження.

ua en