«Фундація Течія» передала дитячій лікарні у Кропивницькому 10 інфузійних насосів для хіміотерапії

Гематологічне відділення КНП «Обласна дитяча лікарня» міста Кропивницький отримало 10 інфузійних насосів вартістю 780 тис. грн. Їх використовують під час хіміотерапевтичного лікування дітей. З допомогою нового обладнання близько 200 пацієнтів щороку зможуть отримувати необхідне лікування у правильних дозах.

«Фундація Течія» передала дитячій лікарні у Кропивницькому 10 інфузійних насосів для хіміотерапії

Інфузійні насоси Infosomat Compact Plus компанії B. Braun придбали засновники «Фундації Течія» Олег Крот та Юрій Лазебніков. Обладнання є своєрідною автоматичною крапельницею, яка дозволяє забезпечити точне дозування препаратів протягом конкретного періоду часу.

Це особливо важливо під час хіміотерапії. За словами лікарів, інколи пацієнтам одночасно підключають 2-3 капельниці з різними препаратам. Інфузійний насос виключає можливість передозування, яке загрожує летальними наслідками.

«Ми були однією з перших лікарень у Кропивницькому, в якої ще 10 років тому з'явилися схожі системи. Але їх ресурс вичерпався і ми потребували нових. Через наше відділення щороку проходить близько 250 пацієнтів, 75% з них проходять хіміотерапевтичне лікування. Тобто 180-200 пацієнтів щороку будуть отримувати необхідне для них лікування через інфузійні насоси, які передала «Фундація Течія», – пояснює Наталія Капелюшна, завідувачка гематологічним відділенням КНП «Обласна дитяча лікарня» міста Кропивницький.

«Фундація Течія» передала дитячій лікарні у Кропивницькому 10 інфузійних насосів для хіміотерапії
Фото: Інфузійні насоси Infosomat Compact Plus компанії B. Braun

«Разом з фондом “Янгол життя”, який допомагає нам у логістичних та організаційних питаннях, ми з Юрою Лазебніковим продовжуємо забезпечувати дитячу лікарню всім необхідним для боротьби з дитячим раком. Діти не повинні вмирати від онкології – це наша мета, до якої ми поступово йдемо уже третій рік», – розповідає Олег Крот, керуючий партнер холдингу TECHIIA та співзасновник «Фундації Течія».

Незабаром обладнання доукомплектують необхідними розхідними матеріалами вартістю понад 100 тис. грн. Починаючи з 2018 року засновники «Фундації Течія» придбали для дитячої лікарні у Кропивницькому обладнання та медзасоби загальною вартістю 8 млн грн.

ua en