«Українці переможуть, я в цьому впевнений», – голлівудський режисер Роланд Еммеріх записав звернення в підтримку України

Режисер фільмів «День незалежності», «Післязавтра» та «2012» Роланд Еммеріх долучився до всесвітньої ініціативи #StandwithUkraine, яку підтримала ГО «Фундація Течія». Він пообіцяв знімати кіно та серіали в Україні, щоб допомогти країні відновитися після війни.

«Українці переможуть, я в цьому впевнений», – голлівудський режисер Роланд Еммеріх записав звернення в підтримку України

«Що б не відбулося, українці – переможуть. Я в цьому впевнений. Бо вони борються за свою країну, за свободу, за демократію», – заявив Роланд Еммеріх у відеозверненні.

Режисер зазначив, що весь світ спостерігає, як російська армія через рішення однієї людини спричиняє війну, руйнування та вимушене переселення мільйонів людей, а українська армія чинить опір, якого не очікував противник. І ця армія, зокрема, натхненна Президентом Зеленським, який не залишив країну і, за словами Еммеріха, став дивовижним героєм і мотивує військових та цивільних, які стали на захист своєї країни.

«Україна має бути відновлена. І я пообіцяв знімати фільми або телевізійні шоу там. Тому що українці потребують роботи, процвітання, щоб подолати цю страшну трагедію», – сказав Роланд Еммеріх.

Нагадаємо, з ініціативи «Фундації Течія» на WePlay Esports Arena L.A. відео в підтримку України записали ІТ-підприємець Андрій Комаровський, посол Бельгії в США Гунтер Слеуваген, власник каршерінгового бізнесу Іван Агапчев, інфлюенсерка Анна Шерман та інші відомі підприємці та лідери думок.

Також «Фундації Течія» продовжує забезпечувати гуманітарною допомогою захисників України та жертв війни. Уже придбано та відправлено необхідних речей на 231 млн грн ($7,9 млн).

ua en