«Ми тут – для вас!» – Камерон Файзенмаєр підтримала Україну

Відома у США маркетолог Камерон Файзенмаєр закликала українців, яким довелося покинути домівки через війну, звертатися по допомогу до американців.

«Українці, ми тут – для вас!» – наголосила Камерон Файзенмаєр у відеозверненні, записаному на WePlay Esports Arena L.A. Вона стала десятою героїнею серії відеозвернень в підтримку України, які «Фундація Течія» організувала в рамках ініціативи #StandwithUkraine. Камерон Файзенмаєр – відома у США спеціаліст з маркетингу та управління брендами у сфері розваг – відеострімінгу та кіноіндустрії.

«Сміливі українці та всі, хто допомагає їм сьогодні – це промінь світла у цій жахливій трагедії. Ви можете запитати: як я можу допомогти, якщо я знаходжусь так далеко? Сьогодні в Україні працює багато благодійних організацій, яким ви можете допомогти», – закликає співвітчизників та міжнародну спільноту Камерон Файзенмаєр.

За її словами, задача усього цивілізованого світу сьогодні – продовжувати надавати підтримку Україні.

«Українці, яким довелося залишити свій дім, не бійтеся звертатися за допомогою. Ми тут – для вас! А для тих, хто може допомогти – ваша турбота, ваша участь, ваш голос і ваша підтримка мають значення», – запевнила Камерон Файзенмаєр.

Нагадаємо, на запрошення «Фундації Течія» в межах ініціативи #StandwithUkraine відео в підтримку України записали модель та письменниця Мей Маск, режисер Роланд Еммеріх, посол Бельгії в США Гунтер Слеуваген, власник каршерингового бізнесу Іван Агапчев, інфлюенсерка Анна Шерман та інші відомі підприємці та лідери думок.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала та відправила захисникам України та жертвам війни гуманітарної допомоги на понад $20 млн (600 млн грн). Це броньовані засоби захисту, генератори, дрони, тактичний одяг, спорядження та харчування для жителів Києва і передмість. 

Підтримати «Фундацію Течія» можна за посиланням.

ua en