«Фундація Течія» передала 566 тис. грн на підтримку паліативних хворих Кропивницького

Важкохворі та паліативні пацієнти різного віку в обласній лікарні Кропивницького уже понад рік отримують додаткову опіку завдяки проєкту «Підтримка». Його реалізовує благодійний фонд «Янголи життя», а всі витрати покриває «Фундація Течія».

«Фундація Течія» передала 566 тис. грн на підтримку паліативних хворих Кропивницького

Проєкт стартував майже одночасно з повномасштабним вторгненням росії в Україну і не зупинявся жодного дня, адже важкі захворювання не зважають на війну. Відтак, протягом 2022-го та першого кварталу 2023-го допомогу отримали понад 50 дітей та 30 дорослих, серед яких – постраждалі внаслідок бойових дій. Для забезпечення їх потреб «Фундація Течія» передала 566 тис. грн. Основна стаття витрат – спеціалізоване харчування.

«Ми вже майже рік забезпечуємо лікарні спеціалізованим харчуванням. Воно допомагає відновлювати і підтримувати організм дітей, які мають дефіцит ваги чи важкі алергії, через які не можуть вживати звичайну їжу. Також харчування отримують пацієнти опікового відділення, які постраждали внаслідок війни», – коментує Наталія Тарабріна, директорка фонду «Янгол життя».

Також в рамках проєкту «Підтримка» пацієнти лікарні в Кропивницькому отримують спецзасоби для гігієни – абсорбуючі пеленки, підгузки для дорослих, засоби для миття лежачих хворих.

«Наш проект не тільки полегшує догляд, а й покращує якість життя таких людей, запобігає утворенню болючих пролежнів. Ми довго шукали підтримки для цього проекту і щиро вдячні «Фундації Течія» за надійне крило і допомогу», – додає Наталія Тарабріна.

Нагадаємо, «Фундація Течія» підтримує обласну клінічну лікарню у місті Кропивницький з 2019 року. За цей час організація допомогла оновити обладнання у відділеннях хірургії, гематології, а також спільно з «Видавництвом Старого Лева» помістила на стіни коридорів лікарні казкових котів.

ua en