70 автомобілів загальною вартістю понад $500 000 вже працюють для захисників України

«Фундація Течія» допомогла придбати та передати прохідний транспорт на фронт.

70 автомобілів загальною вартістю понад $500 000 вже працюють для захисників України

З початку повномасштабного вторгнення РФ «Фундація Течія» допомогла партнерам купити 70 автівок для українських захисників. Це повнопривідні позашляховики та пікапи, які партіями привозили з-за кордону, ремонтували та передавали у гарячі точки. Разом вони коштують понад $500 тис (понад 14,5 млн грн). 

На цій цифрі благодійники не зупиняються. Потреба в транспорті на передовій постійна: підвіз боєприпасів, ліків і їжі, евакуація поранених, виконання мобільних бойових завдань. Автівки з гарною прохідністю — один із найчастіших запитів до організації.

Максим Бобраніцький, волонтер «Фундації Течія»
Максим Бобраніцький, волонтер «Фундації Течія»

«Ми маємо звʼязок з різними підрозділами і вже напрацювали канали логістики. Тому швидко зібрали потреби, допомогли викупити автівки, провести обслуговування та доставити захисникам», — говорить Максим Бобраніцький, волонтер «Фундації Течія».

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала та передала захисникам України гуманітарної допомоги на понад $21 млн (620 млн грн): це броньовані засоби захисту, розвідувальна техніка, оптика, тактичний одяг, спорядження та ін.

ua en