12-річна Катерина з Олександрії з допомогою благодійників продовжує боротися з лімфомою Ходжкіна
17 жовтня 2019
Засновники "Фундації Течія" Олег Крот та Юрій Лазебніков долучилися до збору коштів на препарат "Адцетрис", необхідний для боротьби з лімфомою школярки з міста Олександрія. Благодійники виділили 57 тис. грн на лікування і зараз дівчина проходить курс лікування.
Катерина у свої 12 років зі всіх сил бореться з другим рецидивом лімфоми Ходжкіна під наглядом лікарів обласної дитячої лікарні у Кропивницькому. Щоб зупинити недугу дитині був вкрай необхідний препарат "Адцетрис" – порошок для приготування концентрату для розчину інфузій. Колеги "Фундації Течія" з фонду "Янгол життя" оголосили збір коштів – для купівлі препарату не вистачало понад 113 тис грн.

Близько половини суми забезпечили усі небайдужі українці, які долучилися до порятунку дівчини. Решту необхідної суми, а це 57 тис грн, забезпечили засновники ГО "Фундація Течія" Олег Крот та Юрій Лазебніков, як тільки дізналися про таку необхідність.

"До закриття збору коштів залишилося кілька днів і на лікування не вистачало 57 тис грн, – розповідає Наталія Тарабріна, керівник фонду "Янгол життя". – Ми звернулись до Олега та Юрія з "Фундації Течія" і одразу отримали необхідні кошти".
"Допомога важкохворим дітям – один із ключових напрямків діяльності Фундація, - розповідає Олег Крот, керуючий партнер TECHIIA холдинг, співзасновник "Фундації "Течія". – Охорона здоров'я в цілому – пріоритет, і це стосується не лише адресної одноразової допомоги, як у випадку Катерини, але й комплексні рішення для медзакладів – від закупівлі сучасного обладнання до фінансування програм реабілітації дітей".
Тепер Катерина продовжує лікування і воно, на щастя, показує позитивну динаміку. Команда "Фундації Течія" бажає Катерині якнайшвидше побороти хворобу і повернутися з лікарняного ліжка до дому та школи.

"Наш фокус – діти, їхнє здоров'я та освіта. Ми вже два роки співпрацюємо з лікарнею в Кропивницькому, але не будемо обмежувати свої ініціативи лише одним містом. Плануємо реалізовувати соціальні ініціативи у всіх регіонах, де працюють бізнеси TECHIIA холдинг. Це будуть проекти з охорони здоров'я, розвитку STEM-освіти та діджиталізації територій, які ми презентуємо згодом", – пояснює Юрій Лазебніков, керуючий партнер TECHIIA холдинг, співзасновник "Фундації "Течія".