Новини

Олег Крот і Юрій Лазебніков з ГО "Фундація Течія" профінансували допомогу лікарні на майже 4 млн грн

Новини


Обладнання дозволяє робити пацієнтам хірургічного відділення КНП "Обласна клінічна дитяча лікарня" міста Кропивницький оперативні, безпечні та безкровні операції на головному мозку. Також благодійники фінансують закупівлю медпрепаратів.

Сюжет каналу 24


Олег Крот і Юрий Лазебніков – українські бізнесмени і меценати. З 2018 року вони передавали кошти на закупівлю життєво необхідного обладнання для лікарні через благодійний фонд "Янгол життя". Із створенням "Фундації Течія" (створена для реалізації благодійних проектів TECHIIA холдинг і його партнерів) кількість благодійних проектів збільшиться, запевняють благодійники.

Олег Крот, співзасновник ГО "Фундація Течія": "Історично так склалось, що першою лікарнею, якій ми почали допомагати як бізнесмени, була саме обласна лікарня Кропивницького. І ми раді спостерігати як зростає кількість пацієнтів, які відновили своє здоров'я і зберегли життя завдяки лікарні із новітнім обладнанням, яка забезпечена необхідними медпрепаратами. Відтепер через "Фундація Течія" ми будемо допомагати не тільки лікарні, а й в інших напрямках соціального життя по всій Україні"..


Сьогодні лікарня отримала від благодійників апарат Краніотом Elan 4 компанії Aesculap та електрокоагулятор компанії Bowa, загальною вартістю понад 1,5 млн грн.


"Вже завтра ми будемо проводити першу операцію за допомогою нового обладнання саме в нашій лікарні. Раніше всіх пацієнтів скеровували в столицю, – розповідає нейрохірург Олександр Пизін. – Краніотом дозволяє здійснювати точний і безкровний розтин черепної коробки, скорочує час операції і мінімізує геморагічні ускладнення. Апарат високочастотної діатермокоагуляції потрібний для забезпечення безкровної роботи та зупинки кровотечі при втручаннях різного ступеня складності. Ми зможемо навіть видаляти пухлини і робити більше десяти видів операцій через втручання в черепну порожнину на місці і контролювати стан пацієнта"
Юрій Лазебніков, співзасновник ГО "Фундація Течія": "Ми розуміємо необхідність системного підходу до вирішення проблем у регіонах, де працюють бізнеси холдингу TECHIIA. Наші співробітники, партнери та клієнти виявили бажання долучитись до наших благодійних проектів. Тепер ми будемо їх разом реалізовувати через "Фундацію Течія". Ми розширимо напрями соціальних інвестицій також на розвиток STEM-освіти і діджиталізацію регіонів".


В планах благодійників – реалізовувати й інші соціально важливі проекти на всій території України.


image

Олександр Пизін разом з представницями фонду «Янгол життя» Наталією Тарабріною та Ольгою Присяжнюк


Подробиці в сюжеті каналу 112 та в сюжеті каналу 24