Новини

Засновники ГО "Фундація Течія" обладнали операційну в Кропивницькому системою освітлення

Новини
Світильник німецької компанії Simeonmedical тепер допомагатиме хірургам обласної дитячої лікарні у місті Кропивницький під час операцій. Його купили і передали у відділення засновники ГО "Фундація Течія" Олег Крот та Юрій Лазебніков. З початку 2018 року підприємці допомогли лікарні на понад 4 млн грн, на останню покупку витратили 306 тис грн.


"Нас часто запитують, чому саме Кропивницький? – розповідає Олег Крот, співзасновник ГО "Фундація Течія" та керуючий партнер холдингу TECHIIA. – Все просто: тут працює першокласний нейрохірург, який рятує життя дітей. Талант, вміння і знання є, натомість апаратура – не найкраща. Тож ми вирішили забезпечити його усім необхідним. Поступово обладнуємо хірургію апаратами, якими користуються у кращих європейських клініках"
.

Світильник Sim.LED 500 MC буде полегшувати роботу хірургам. Він мобільний, живиться від акумулятора і не прив'язує лікарів до конкретного місця. Система LED-ліхтарів запобігає утворенню тіней. А можливість регулювання теплоти світла допоможе хірургам підібрати оптимальні умови для кожної операції.


"Коли ми обираємо проекти для фінансування, обов'язково керуємося критеріями довгостроковості. Все, що ми робимо, повинно довго служити і приносити користь. Якщо купуємо обладнання – то тільки визнаних у світі виробників, які гарантують безперебійну роботу протягом багатьох років, – пояснює Юрій Лазебніков, співзасновник ГО "Фундація Течія" та керуючий партнер холдингу TECHIIA. – Ми не обмежуємо себе лише медичними проектами. У нашому фокусі також STEM-освіта і діджиталізація регіонів. Охоче вислухаємо кожну ідею, яка здатна змінити Україну, і підтримаємо найкращі".


Це вже вдруге протягом осені ГО "Фундація Течія" передає обладнання дитячій лікарні у Кропивницькому. З вересня у хірургічному відділенні використовують сучасну трепанаційну систему та електрокоагулятор, які дозволяють проводити безпечні та безкровні операції на головному мозку. Облаштування операційної відзначили авторитетні видання – ГО "Фундація Течія" включили у топ-10 проектів корпоративної соціальної відповідальності за версією журналу "Бізнес".


"Допомога меценатів вкрай важлива для нашої лікарні. Раніше нам часто доводилося транспортувати пацієнтів до Києва, бо у нас просто не було необхідного для складних операцій обладнання. Тепер завдяки Олегові та Юрію все помінялося – ми можемо проводити операції на місці, не втрачаючи дорогоцінний час на трансфер пацієнтів", – коментує Олександр Пизін, нейрохірург дитячої лікарні у Кропивницькому.

Нагадаємо, що у вересні "Фундація Течія" купила обладнання для хірургічного відділення обласної дитячої лікарні у місті Кропивницький – трепанаційну хірургічну систему та електрокоагулятор вартістю понад 1,5 млн грн. Загалом з початку 2018 року Олег Крот та Юрій Лазебніков допомогли лікарні на суму понад 4 млн грн.