Автори рейтингу відзначили діяльність ГО "Фундація Течія", яка є частиною холдингу TECHIIA. Цього року Фундація обладнала хірургічне відділення обласної дитячої лікарні в місті Кропивницький сучасною апаратурою, яка допомагає рятувати дитячі життя.
"Недарма кажуть: створи собі ім'я в суспільстві, і воно повернеться до тебе обличчям. В цьому номері ми зібрали історії успішної та взаємовигідної співпраці бізнесу і суспільства, які мають синергетичний ефект. Знайомтесь. І надихайтесь!", – закликає редакція журналу "Бізнес" у вступі до рейтингу.

Серед надихаючих історій – досвід ГО "Фундація Течія". У вересні цього року Юрій Лазебніков та Олег Крот, керуючі партнери холдингу TECHIIA та засновники "Фундації Течія", купили і передали в лікарню трепанаційну хірургічну систему та електрокоагулятор вартістю 1,5 млн грн. Обладнання дозволяє проводити оперативні, безпечні та безкровні операції на головному мозку.

Так вдалося вирішити одну з найбільших проблем лікарні – необхідність транспортувати пацієнтів до столиці. Тепер прооперувати хворих можна у Кропивницькому, не втрачаючи дорогоцінного часу на трансфер.

Загалом з початку 2018 року партнери допомогли лікарні на понад 4 млн грн. Це були не лише власні кошти засновників Холдингу. До благодійних проектів долучилися працівники, партнери та клієнти Холдингу, яких об'єднала "Фундація Течія" заради добрих справ.
Ми розуміємо необхідність системного підходу до вирішення проблем у регіонах, де працюють бізнеси холдингу TECHIIA, — зазначає Юрій Лазебніков. – У місті Кропивницький одна з компаній Холдингу побудувала для клієнта дата-центр і взяла на себе управління цим приміщенням. Паралельно почали аналізувати, чим можемо бути корисними для міста і його мешканців. Дізналися про проблеми лікарні і розпочали системну співпрацю".
"І раді спостерігати, як зростає кількість людей, які відновили своє здоров'я та зберегли життя завдяки лікарні з новітнім обладнанням та сучасними медпрепаратами", — наголошує Олег Крот.
"Фундація Течія" – у топ-10 проектів корпоративної соціальної відповідальності за версією Журналу "Бізнес"
5 листопада 2019