«Фундація Течія» передасть захисникам України розвідувальну техніку вартістю $48,5 тисяч

Олег Крот та Юрій Лазебніков, засновники TECHIIA холдинг та ГО «Фундація Течія», разом із партнерами придбали і готують до передачі 2 розвідувальні дрони DJI та аксесуари до них.

«Фундація Течія» передасть захисникам України розвідувальну техніку вартістю $48,5 тисяч

Вже скоро захисникам України допомагатимуть два розвідувальні дрони DJI Matrice 300 RTK, які укомплектували набором корисних аксесуарів. Зокрема, це: 

  • додаткові батареї TB60, які продовжують час польоту апарату – 4 шт;
  • смарт контроллер для управління польотами DJI Smart Controller Enterprise – 1 шт.

Вартість обладнання — $48,5 тис. (більше 1,4 млн грн). Найближчим часом дрони будуть доставлені отримувачам, які подавали заявку на цю допомогу. 

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну «Фундація Течія» придбала та передала в гарячі точки України гуманітарної допомоги на суму близько $7,9 млн (231 млн грн).

Нагадаємо, засновники холдингу TECHIIA Олег Крот і Юра Лазебніков уже виділили більше кількасот млн грн власних коштів і збільшують фонд допомоги. Охочі фінансово допомогти Україні можуть переказати кошти «Фундації Течія» за посиланням. Ліміт одного переказу — 149 999 грн (4500 EUR), обмежень кількості платежів немає. Звіти про використання коштів та надану допомогу будуть регулярно публікуватися на сайті Фундації.

ua en