«Фундація Течія» підтримала українську початкову школу на Кіпрі

ГО «Фундація Течія» стала партнером Українського освітнього простору «Крила» у Лімасолі – допомогла підготуватися до початку нового навчального року та надає щомісячні фінансові гранти.

«Фундація Течія» підтримала українську початкову школу на Кіпрі

У місті Лімасол на Кіпрі уже кілька років працює один із офісів холдингу TECHIIA. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Кіпр також став місцем прихистку тисяч українців, які шукали безпечного місця для себе та своїх дітей. Зʼявився запит на єдину спільноту та можливості для навчання дітей – і такий простір створили українці, які живуть на острові уже не один рік.

Наразі в Українському освітньому просторі «Крила» навчається 21 дитина у нульовому, першому та другому класах, триває набір у третій та четвертий класи. Дітей навчають за програмою «Нова українська школа» (НУШ) у партнерстві з школою в Україні. Тож учні отримають необхідні знання та документи, які без проблем дозволять продовжити здобувати освіту в Україні чи Кіпрі.

Базову програму НУШ в «Крилах» доповнили додатковими уроками англійської, математики, а також розвивають у дітей soft skills, які стануть у нагоді у дорослому житті.

Ліля Лапєєва, засновниця та керівниця Українського освітнього простору «Крила»:

«Ми прагнемо створити не просто хорошу школу, а освітній простір, який стане місцем єднання спільноти українців на Кіпрі. Тому у позашкільний час використовуємо його для зустрічей дорослих, маємо окремі заходи для літніх людей, а також розвиваємо український скаутський рух – «Пласт».

Маріанна Коніна, Chief Public Engagement Officer «Фундації Течія»
Маріанна Коніна, Chief Public Engagement Officer «Фундації Течія»:

«Освітній простір – це чудова ініціатива, яка дозволяє українським дітям отримувати хорошу освіту, а також полегшує процес адаптації до життя в новій країні. Формування спільноти – важливий процес для відчуття того, що і діти, і їх батьки мають друзів та підтримку в новому середовищі. Ми з радістю підтримали таку ініціативу».

Деталі про школу та умови вступу на навчання можні дізнатися на сторінці Українського освітнього простору «Крила» у Facebook.

ua en